aurora.serwis

Temat: Zlikwidowano schronisko dla psów Violetty Villas
to tylko choroba taka jak kazda choroba na którą zapada człowiek i nie powinno się rozdzielać na somatyczne -te "własciwe"i psychiczne ,te źle widziane -z każdej choroby człowiek powinien się leczyć , ps. ogladacie te programy na Animal gdzie policja dla zwierząt ma prawo zabrać zwierzę jesli nie jest zadbane lub dzieje mu sie krzywda -zawsze własciciel ma prawo odebrać zwierzę jesli postara sie o odpowiednie warunki , u nas powinno być podobnie,
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,54984220,54984220,Zlikwidowano_schronisko_dla_psow_Violetty_Villas.htmlTemat: Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si...
Widzieli jak mężczyzna katował psa, ale boją si... Przydałaby się Policja dla Zwierząt jak to jest np. w Wielkiej Brytanii, USA. U nas skończy się pewnie jak już wspomniano powyżej. Wiem, ludzie się boją, ale czy to jedyne usprawiedliwienie? Pies to tylko pies, prawda? Znacie to?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,760,102401290,102401290,Widzieli_jak_mezczyzna_katowal_psa_ale_boja_si_.html


Temat: Sprawa agresywnych psów: Nie było nakazu kwaran...
nie mieści mi się w głowie obłuda i bezradność naszych urzędników ale i ludzi związanych ze sprawą, wczoraj na kanale "animal planet" w dokumencie z serii " policja dla zwierząt z .." właśnie było o podobnym problemie i tam 60 psów uśpiono bo od razu było jasne że nie nadają się do adopcji ani tresury, że mają zwichrowaną osobowośc itd, a u nas wszyscy to wiedzą tylko nie sami odpowiedzialni za schroniska, boją się po prostu opini publicznej i garstki działaczy i obrońców zwierząt. I bardzo dobrze, niech te psy gryzą i atakują ludzi, niech się wymykają spod kontroli bo...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,51,28961235,28961235,Sprawa_agresywnych_psow_Nie_bylo_nakazu_kwaran_.html


Temat: Zwierzęta na rzeź trzymane w karygodnych warunkach
...możliwości schowania się (bo większość bud znajdujących się na polskich wsiach ludzie, co się z wami dzieje? czytam te opinie, i nie licząc paru wyjątków, to włos mi się na głowie jeży! zwierzę to nie jest przedmiot, który można traktować jak się chce - to są żwye stworzenia! które czują, tak jak człowiek - ból, głód... w tym kraju niestety nie ma szacunku dla zwierząt żadnego, i chyba długo nie bedzie. przydalaby się w polsce taka policja dla zwierząt, coś jak RSPCA.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,74160798,74160798,Zwierzeta_na_rzez_trzymane_w_karygodnych_warunkach.html


Temat: Zostawił psa w samochodzie. Pies zdechł w upale
Strasznie to przykre. Bardzo bym chciała, żeby powstała Policja dla zwierząt, taka jak jest w Houston czy Miami, tam sprarę z takim facetem załatwili by od reki.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,290,67588016,67588016,Zostawil_psa_w_samochodzie_Pies_zdechl_w_upale.html


Temat: Po godz. 18 psy mogą biegać
"miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt" i brawo za te słowa. A Panom strażnikom miejskim polecam obejrzenie na kanale Animal Planet programu " policja dla zwierząt". Jest nadawany codziennie o 22. Niech sobie zobaczą w jaki sposób można przewieźć psa do schroniska i w jakich klatkach. I na pewno takie klatki nie kosztują 2,5 tysiąca złotych.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,65,98119203,98119203,Po_godz_18_psy_moga_biegac.html


Temat: Niechciany Nero wrócił do swej budy
Obowiązuje już parę lat ustawa o ochronie praw zwierząt i przewidziane są tam kary m.in. za znęcanie się czy porzucenie zwierzęcia. A od wymiaru sprawiedliwości są sądy. Zobacz sobie programy typu " policja dla zwierząt" na Animal Planet. Co chwila pokazują tam ropzrawy sądowe.W cywilizowanych krajach to normalne. A myslenie takie jak Twoje cofa nas, niestety.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,70,76264695,76264695,Niechciany_Nero_wrocil_do_swej_budy.html


Temat: Prokurator nie widzi męczenia psa
Prokurator nie widzi męczenia psa szkoda słów po prostu. Prokuratorowi polecam obejrzenie na Animal Planet programu " Policja dla zwierząt". to zobaczyłby że w Ameryce nawet doprowadzenie do takiej choroby skóry u psa jest uznane za dręczenie zwierzęcia i właściciel dostaję wyrok więzienia i karę finansową sięgającą nawet kilku tysięcy dolarów. Ale nasz kraj jest zacofany....takim postępowaniem prokurator pokazał że ze zwierzęciem można robić co się chce.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,65,99869077,99869077,Prokurator_nie_widzi_meczenia_psa.html


Temat: dobry weterynarz
Oglądał ktoś z was program "pogotowie dla zwierząt" chyba na animal planet leci, jak w innych krajach troszczą się o zwierzaki. Tak pacjent może sobie usiąść wygodnie w fotelu i poczytać gazetkę, kiedy jego psiak jest leczony 24 godziny na dobę, świątek piątek. Jest nawet specjalna policja dla zwierząt, która sprawdza podejrzanych właścicieli, którzy źle traktują zwierzęta i każe ich. Tak to się odbywa na zachodzie, a u nas ludzie mają pretensje do osoby, która chciałaby więcej wolnych, drewnianych krzeseł czekając z chorym psiakiem na swoją kolej w długim komunistycznym "ogonku".
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,168,71594482,71594482,dobry_weterynarz.html


Temat: Jest szansa na dom dla wyrzuconego psa
Jest szansa na dom dla wyrzuconego psa Ogladam czesto "Animal Planet" i tam jest taki amerykanski program pt: Policja dla zwierzat w ktorej pokazuja tez podobne przypadki i wlasciciele maltretowanych zwierzat sa karani wysokimi mandatami lub kara wiezienia za znecanie sie nad swoimi podopiecznymi, u nas sady sa za lagodne takich sadystow.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,760,67092810,67092810,Jest_szansa_na_dom_dla_wyrzuconego_psa.html


Temat: Zwierzęta w naszych domach
tlenek_wegla napisała: > > Prawo obowiązuje i chroni wszystkich. Bezmózgich i tych z mózgami. Prawo > reguluje też kwestie tego kto i na jakich zasadach wymierza kary za jego > złamanie. Czasy samosądów minęły bezpowrotnie. >............ wiara w ślepa Temidę czy cynizm w tym temacie? jak można przeciwdziałać bezdusznemu traktowaniu =zwierząt pokazuje amerykańska policja dla zwierząt tam - pozostawienie zwierzęcia bez należytej opieki może mieć przykre konsekwencje prawne a zgłoszenie do takiej Policji traktowane jest poważnie - do akcji wkracza patrol ktory nie spocznie aż zwierzę nie bedzie odratowane a sprawiedliwosc - wymierzona
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29,89650599,89650599,Zwierzeta_w_naszych_domach.html


Temat: jestem wsciekla :(
Z tego co pisali w "dzienniku" wynika, ze to taka policja dla zwierzat.Maja prawo odbierać wlaścicielom maltretowane zwierzaki.Straz miejska takich uprawnień nie miała i musiała wzywać policję a ta przyjeżdzała albo nie.Jesli te patrole się sprawdzę maja być w calym kraju.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,10264,54218243,54218243,jestem_wsciekla_.html


Temat: Niemcy: Pozytywne reakcje na propozycję Putina ...
u nas są goście, więc zabunkrowałam się w pokoju...;)) lubię takie filmy, generalnie często oglądam Animal Planet, a najbardziej lubię o ratowaniu zwierząt np. " Policja dla zwierząt"...;)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,63929272,63929272,Niemcy_Pozytywne_reakcje_na_propozycje_Putina_.html


Temat: Dobrzy ludzie pomóżcie!
Popieram! Już dawno myślałam, że przydałby się w Polsce taki program jak np. " Policja dla zwierząt w Miami" i wiele wiele innych o podobnej tematyce nadawanych na Animal Planet, które zawsze oglądam. Jakby tylko ktoś miał pomysł jak to załatwić... Może jakaś wspólna petycja czy coś... Drugim podpunktem jest program o ratowaniu dzikich zwierząt, działaniach wolontariuszy... Zajrzyjcie na Animal Planet, a zobaczycie o co mi chodzi. To naprawde świetna telewizja! :) Jednak oglądając ją, ma się wrażenie,...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,664,24214662,24214662,Dobrzy_ludzie_pomozcie_.html


Temat: Płaczliwa ciąża -> płaczliwy dzidziuś?
Ja przeplakalam pol ciazy, przeszlam przez rozne doly- a to, ze bede gruba, ze nie pojde juz na zadna impreze, ze beda mi wlosy wypadac, plakalam ogladajac Animal Planet ( Policja dla zwierzat). Byle co mnie wzruszalo, nawet poszlam do psychologa, bo nie moglam sobie z tym wszytskim poradzic. Liwcia jest wiecznie usmiechnietym dzieckiem, glosno sie smieje, rzadko placze, przesypia noce. Jest przeciwienstwem mnie w ciazy )
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,572,92037393,92037393,Placzliwa_ciaza_62_placzliwy_dzidzius_.html


Temat: W Skierniewicach bestialsko zamordowano psa
...często nabywają nasze cechy i są członkami naszych rodzin. Czy swoje dziecko, kogoś najbliższego też byście zabili tylko dlatego że nie umie mówić i nie do końca umie wyrazić emocji, potrzeb? Sprawcy nie tylko powinni zapłacić grzywnę i pójść do więzienia na co najmniej 8 lat to powinni być pracować do końca życia w robotach społecznych. Niestety u nas w Polsce nie ma odpowiednich przepisów jak np Stanach Zjednoczonych gdzie istnieje nawet policja dla zwierząt, która współpracuje z prokuratorem, które by chroniły nasze kochane zwierzaki przed nieodpowiedzialnymi i okrutnymi ludźmi.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,902,92487633,92487633,W_Skierniewicach_bestialsko_zamordowano_psa.html


Temat: pozytywy
Podoba mi się to, że w USA jest specjalna policja dla zwierząt, która ściga znęcających się nad zwierzętami.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,436,27395337,27395337,pozytywy.html


Temat: Wyhodowałam potwora?
:)))))))))))))))))) Moje dziecko, ostatnio jak mamuśka siedziała w necie:), wyjechało betoniarką z pokoju siedząc na niej i pomknęło do dużego pokoju. Za chwilę wróciło z kotem i oczywiście na betoniarce, mówiąc, że on jest policja dla zwierząt:)) Kot uciekł ale Wiktor mu nie popuścił latał za nim z pistoletem, a kot czmychał jak tylko mógł. W końcu znalazł sobie azyl u moich stóp i zabawa się skończyła:) Ale jak moje dziecko ma nie robić takich rzeczy skoro jego tatuś, a mój sznowny małż, potrafi kręcić kotem na krześle od kompa i kot ma później lekkie zachwianie równowagi, wiesza kota na ręcznikach mówiąc że robi "koalę" itp. I...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,34708,32629325,32629325,Wyhodowalam_potwora_.html


Temat: dość dręczenia zwierząt!!!!
Kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie, że mogłabym skrzywdzić choćby malutką mróweczkę. Nie zabiję nawet pająka czy muchy, bo Ktoś kto ich stworzył dał im prawo do życia - tak jak nam. Zastanawiam się jak ludzie mogą być tak podli. Oglądam prawie codziennie na Animal Planet serię Policja dla zwierząt z Houston, Detroit itp. Aż włos się jeży na głowie. Skąd w nas tyle nienawiści??? Jak można postrzelić psa w oko, zabić go roztrzaskując mu głowę cegłówką, albo pobć małego kotka tak, że już nigdy nie będzie widział, tylko dlatego, że miauczał??? Ktoś kto robi takie rzeczy nie ma prawa nazywac się człowiekiem, jest pieprzonym sadystą bez uczuć, który powinien gnić w więzieniu!!! Zgadzam się z...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,520,49105876,49105876,dosc_dreczenia_zwierzat_.html


Temat: Czy psy i koty traktowano niehumanitarnie?
w Houston jest Policja dla zwierząt i nie tylko tam.odcinki ich akcji mozna obejrzec na animal planet.tam sie idzie siedziec jesli pies nie ma wody,jest wychudzony badz bity,a u nas....? u nas jest tylko święte miasto
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,77014292,77014292,Czy_psy_i_koty_traktowano_niehumanitarnie_.html


Temat: Tragedia w K-cach pretekstem żartów o Polaczkach
Coś o USA Ohglądam od czasu do czasu na animal planet " policja dla zwierząt w MIami" czy cóś w podobie, ostatnio w Houston. Pokazuja tam, mimochodem USa.Obejścia w stanie takiego zasyfienia, o jakim się u nas w Polsce nie śniło! Syf, gnój, znęcanie nad zwierzętami w środku fajnych dzielnic.Tego na żadnym Hollywoodzie nei ujzrysz. Kiedy s tez pisałam, że moja córka pozbyła się kompleksów polskości, gdy zaczęła pracowac w firmie, gdzie ma do czynienia z osobnikami (...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,212,35893697,35893697,Tragedia_w_K_cach_pretekstem_zartow_o_Polaczkach.html


Temat: Ludzie się obrazili, ucierpiały zwierzęta
A może by tak telewizję pooglądac!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten kto ogląda Animal Planet '' Policja dla zwierząt''Wie jak tam żyją zwierzęta.Czy nie czujecie choć troszkę zazdrości oglądając taki program??Czystośc i dobro zwierzęcia jest na pierwszym miejscu.Właścicieli którzy żle zajmują się zwierzakami ( nie ważne czy to koń, świnia czy kot )wyprowadza się z domów jak przestepców w kajdankach.A może u nas prawo jest do niczego? Może najwyższy czas to zmienić?? Jaki jesteś dla zwierząt taki...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,79432989,79432989,Ludzie_sie_obrazili_ucierpialy_zwierzeta.html


Temat: Walki psów w Rosji
Amerykanie niech się lepiej zajmą walkami psów u siebie. Pitbulle tylko do tego u nich służą. Jak kto nie wierzy, to niech sobie kiedyś obejrzy programy na Animal Planet: Policja dla zwierząt w Houston/Miami. Oprócz walk psów, duzym problemem są też u nich walki kogutów.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,869,57789219,57789219,Walki_psow_w_Rosji.html


Temat: Psi los..na wsi..co robic??????pomocy !!!!!!!!!!!!
...że automatycznie nie obchodzi go los ludzi ? Czy w ogóle zauważas z... , nie zauważyłaś biedę i ubóstwo, ale bardziej cię interesuje pomoc psu niż ludziom. Może go zastąp przy tej budzie? ........................... z takim brakiem zwyklego ludzkiego wspolodczuwania sprowadzasz się do poziomu budy - Jeżeli ktoś nie zauważa że pies bez wody sie meczy to jest to problem własnie ludzki. W krajach cywilizowanych np w USA jest Policja dla Zwierząt która bezwględnie egzekwuje prawa zwierząt. Nie ma zmiłuj się. Znieczulica społeczna jest chorobą - niestety do wymuszenia pewnych zachowań u niektórych ludzi potrzebny jest przymus.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29,94793990,94793990,Psi_los_na_wsi_co_robic_pomocy_.html


Temat: Chcesz psa ze schroniska? Dostaniesz wykastrowa...
...> jego agonię jedym zastrzykiem niż pozwolić, żeby nie wiadomo ile > męczyło się, np. okaleczone, schwytane w sidła, potrącone przez > samochód etc. Dla mnie to tylko morderstwo. I pojscie na latwizne. Nota bene, nie mowilem o okaleczonych i chorych zwierzetach. Tylko o calkowicie zdrowych, ktorzy na oczach kamery amerykanscy weterynarze mordowali, gdyz "nie nadawaly sie do adopcji". Poogladaj sobie " policja dla zwierząt w miami", albo "
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,65,103941812,103941812,Chcesz_psa_ze_schroniska_Dostaniesz_wykastrowa_.html


Temat: Czytałyście?
Przeczytałam. U nas też powinna być " policja dla zwierząt". Coś takiego co jest w USA. By bronić zwierząt oczywiście. A facetowi wytoczyłabym sprawę za znęcanie się. Tak zamęczyć zwierzę
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,88104,98278397,98278397,Czytalyscie_.html


Temat: Nowe fakty w sprawie skandalu z mostem autostra...
...fakty w sprawie skandalu z mostem autostra.. Głupcy i urzędnicze buce. Ale najgorsze jest to że 460 "wybrańców narodu" mysli tylko o zabezpieczeniu własnych tyłków. Dlaczego przez 2 miesiące jeszcze nie zmieniono Prawa Zamówień Publicznych? Z drugiej strony jeśli mamy samych takich (cwaniaczków czy debili?) co sie kąpią z laptopami, to czego można się spodziewać? Jak działa system radzę poogladac na Animal Planet cykl Policja dla zwierząt. W USA w ciagu 30 min. idzie sie siedzieć za przestepstwo wobec zwierzęcia i nie ma zmiłuj. A tu Polska własnie...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,72,75472759,75472759,Nowe_fakty_w_sprawie_skandalu_z_mostem_autostra_.html


Temat: Policja dla zwierząt w Polsce
Policja dla zwierząt w Polsce Dla zainteresowanych tematem. Tak się ostatnio zastanawiałam - niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę - że w Polsce chyba nie ma JEDNEJ organizacji broniącej praw zwierząt? Mam na myśli taka zintegrowaną instytucję, jak np. RSPCA w Stanach czy Anglii. Mamy niby Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, ale odnoszę wrażenie, że jest to słaba instytucja o niewielkich możliwościach (mimo chęci). Czy...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,567,89741908,89741908,Policja_dla_zwierzat_w_Polsce.html


Temat: Prawa zwierząt: lepszy nadzór, ale bez efektów
...Musi tez pokryc wszystkie uczynione przez zwierze szkody. Jest rowniez prawnie zobowiazany do zapewnienia opeki weterynaryjnej w razie potrzeby. Kazde nieuzasadnione zabicie lub znecanie sie nad zwierzeciem jest ostro karane przez prawo. Ochronki dla zwierzat sa czyste i zadbane. Bardzo czesto sa odwiedzane przez milosnikow zwierzat, ktorzy chetnie wrzucaja kilka dolarow do sloika jako dotacje. W Stanach istnieje rowniez specjalna " policja dla zwierzat", ktora czuwa aby kazde zwierze mialo zapewnione godziwe zycie. Niekiedy funkcjonuja jako sluzby socjalne pomagajac na przyklad starszym lub niepelnosprawnym i niezbyt zamoznym osoba wyleczyc ich milusinskiego i pokryc ten rachunek z pieniedzy podatnika i jeszcze nie slyszalem zeby ktokolwiek mial o to pretensje. Prosze mi wierzyc, nie wszyscy z nas sa milionerami, wiele ludzi boryka z klopotami dnia...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,4924588,4924588,Prawa_zwierzat_lepszy_nadzor_ale_bez_efektow.html


Temat: Zabijają zwierzęta. Na razie są bezkarni
Zabijają zwierzęta. Na razie są bezkarni Niestety dalej pokutuje przesąd,że zwierze nie czuje i można robić z nim wszystko, a nasze prawo tylko do tego zachęca...mimo, że mamy XXI wiek ciemnota ma się dobrze a ludzie - kołtuny kryją bandytów ze swojej wsi. Jeśli kiedyś powstanie policja dla Zwierząt zgłaszam się! A jeśli ktokolwiek z Zawodzia czyta tego posta, to proszę przemyślec sprawę i zajrzeć "w głąb" własnego sumienia.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,82590968,82590968,Zabijaja_zwierzeta_Na_razie_sa_bezkarni.html


Temat: uratujmy psa na Ostrobramskiej!!
Coś mnie ścisnęło w dołku, jak to wszystko przeczytałem... I skojarzyło mi się, że na Animal Planet leci serial, pt. " Policja dla zwierząt" oglądany namiętnie przez moją córcię. Szkoda, że takiej instytucji nie ma w Polsce... Dzwonisz, informujesz, a oni załatwiają sprawę... Ech... A ty "człowieku", któryś to zrobił.... Niech cię....
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,292,50038383,50038383,uratujmy_psa_na_Ostrobramskiej_.html


Temat: Koń trafił w dobre ręce
podobno miala dzialać policja dla zwierząt na wzór dzialajacej w USA. Podobno zniecanie sie nad zwierzetami jest w Polsce karalne. Podobno rzadzi Prawo i Sprawiedliwość. Jak widać to tylko podobno...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,410,52764897,52764897,Kon_trafil_w_dobre_rece.html


Temat: Zostawił psa w samochodzie. Pies zdechł w upale
Zostawił psa w samochodzie. Pies zdechł w upale Do rządu-podnieść maksymalnie kary za znęcanie się nad zwierzętami. A ten koleś i inni, którzy tak traktują zwierzęta-minimum na rok do paki. Bez dyskusji. Obejrzyjcie sobie Animal Planet: program: Policja dla Zwierząt w Hustoon - tam się nie bawią z takimi ludźmi-w kajdanki i na komisariat i do sądu-wysokie kary i nawet odsiadke w wiezieiu. Tak powinno być!!!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,290,67588016,67588016,Zostawil_psa_w_samochodzie_Pies_zdechl_w_upale.html


Temat: Co zrobic z umierajacym kotem na ulicy
 kaczkom przejście po pasach? Nie przesadzajmy, bo popadamy w paranoję. A jak widzisz bezdomnego, to dzwonisz do schroniska? Wątpię. ludzie sobie sami raczej pomoga, ze zwierzetami tak latwo nie jest. Wlacz animal planet, na zachodzie jest osobna policja dla zwierzat (coby nie mowic ze "ludzka" policja zamiast lapac gwalciciela pomaga kotkowi zejsc z drzewa). Widze (bedac w UK np) ze ktos maltretuje psa czy kota, dzownie, przyjezdzaja, pomagaja zwierzeciu a gosc-bydlak idzie do aresztu. U nas schronisko ze Skarbowcow tez jezdzi ale nie dzialaja 24/7. Samo schronisko to ku...wa wstyd dla Dudkiewicza, male, w centrum miasta, stare, capiace. Brak ludzi do roboty pewnie itd. Nie miasto Wroclaw...
Źródło: topranking.pl/1801/co,zrobic,z,umierajacym,kotem,na,ulicy.php


Temat: Tatry: Turyści zabili niedźwiadka
Tatry: Turyści zabili niedźwiadka Mam nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się specjalna policja dla zwierząt, która zajmie się takimi przypadkami brutalnego traktowania zwierząt przez ludzi. To co sie stało w Tatrach to przeszło już wszystko. Młodzi mordercy muszą wiedzieć ze nie można zabijać nikogo bez powodu, to było w końcu jak by nie patrzeć niedźwiedzie dziecko. Ktoś kto ma honor nigdy by nie zrobił czegoś takiego. Czuję dużą pogardę dla tych brutalów.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,418,70919898,70919898,Tatry_Turysci_zabili_niedzwiadka.html


Temat: Ile koty mogą wytrzymac bez jedzenia????
Tak jak wszyscy mówią zgłoś to w Polsce Przydała by się Policja Dla Zwierząt Tak Jak W U.S.A
Źródło: topranking.pl/924/ile,koty,moga,wytrzymac,bez,jedzenia.php


Temat: Dla zabawy znęcał się nad kotem [WIDEO]
Dla zabawy znęcał się nad kotem [WIDEO] A żeby tak sku...syna wkręciło jajami w te dmuchawę!!! Żeby się tak żywcem spalił! Co za chodzące bydle, nie człowiek! I jeszcze ten drugi zwyrodnialec z kamerą! Że też u nas są takie niskie kary za znęcanie nad zwierzętami! W USA jest policja dla zwierząt i idzie się siedzieć plus grzywna! Mam tylko nadzieje, że tan kotek długo nie cierpiał :(
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,358,98891770,98891770,Dla_zabawy_znecal_sie_nad_kotem_WIDEO_.html


Temat: Wyrzucony z III piętra, bo zasiusiał dywan... :/
Wiem, że to nie jest ludzkie, a nawet psie, ale zrobiłabym tej babie tak samo... A poza tym przydałaby się nam policja dla zwierząt... , a właściwie dla ludzi, którzy katują zwierzęta.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,128,88419645,88419645,Wyrzucony_z_III_pietra_bo_zasiusial_dywan_.html


Temat: dobry weterynarz
Wszędzie cię pełno i błyskasz tępotą niemal w każdym wątku. Wiedz, że ludzie żyją i pracują tu w takich warunkach jakie oferuje im to miasto. Zamiast bredzić wyjedź ,ofiaro komunistycznego "ogonka", na ten "zachód", to może policja dla zwierząt przygarnie cię z litością i umieści w jakimś przestronnym i wygodnym ZOO.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,168,71594482,71594482,dobry_weterynarz.html


Temat: Masakra w sklepach ZOO
Smutne to. W Polsce to by się przydała policja dla zwierząt tak jak to w Stanach jest. Ale u nas to nawet ludzi chronić to nie potrafią, a co dopiero zwierzęta. Mnie najbardziej jednak przerażało, jak widziałam szczeniaki trzymane w sklepach Anna ZOO. Za szybką, niczym eksponat muzealny.Szczeniaków nie powinno się sprzedawać w sklepach zoologicznych. W USA tak podobno jest, mam nadzieję że ta "moda" do nas nie przyjdzie. Sprzedają jeszcze w ogóle psy w Anna...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,128,25776890,25776890,Masakra_w_sklepach_ZOO.html


Temat: Makabra koni w Prądzewie
Niestety, i jest tak na całym świecie, wystarczy pooglądać na Animal Planet serię " Policja dla zwierząt". Tylko, że w bardziej rozwiniętych krajach taka policja ma większe uprawnienia a winni są w ekspresowym tempie stawiani przed sąd i karani co najmniej przez odebranie im zaniedbanych zwierząt.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,358,99275271,99275271,Makabra_koni_w_Pradzewie.html


Temat: Makabra koni w Prądzewie
najlepiej to go wywlec pod drzewo i rozwalić sku...ela z kałacha.Bez wyroku sadowego,szkoda czasu.Wyrok został wydany przez oszołomów,TVN 24 i Złodzieja Bielawskiego z Trzcianki i oszustke Kukawską.Tak zwana policja dla zwierząt z Trzcianki wyłapuje psy bezpanskie w Trzciance i opyla je do Niemiec do eksperymentów medycznych.Tacy to miłośnicy zwierząt i koni o których nie mają pojecia...to hochsztaplerzy.Konie zostały ukradzione temu palantowi z Prądzewa ...przez "miłośników" koni.Takie araby sa drogie i żadnego z nich nie stać na takiego konia.Ale miłośnicy.....cudzych koni.To są koniokrady
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,358,99275271,99275271,Makabra_koni_w_Pradzewie.html


Temat: Zwierzęta w naszych domach
jak zauwazyles robi to specjalnie do tego powolany organ, umocowany w prawie. Zdajesz sie nie rozrozniac samosadu od dzialan powolanych do tego jednostek. PS Kuriozum dla mnie - policja dla zwierzat.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29,89650599,89650599,Zwierzeta_w_naszych_domach.html


Temat: Ludzie to mordercy
...Jeśli już ludzie nie są zdolni do jakiegoś gestu dobroci- pomocy zwierzęta, to niech chociaż nie przykładają reki do okrucieństwa. Oglądam Anilmal Planet- sprawy psów wykorzystywanych jako "ofiary" do walk psów, czy sprawa psa,który zdechł po właściciel zostawił go zamkniętego w samochodzie w upalny dzień, a potem nawet nie wrócił po samochód,dopóki ktoś psa nie uprzątnął. Pełno jest spraw w programie Policja dla Zwierząt przy których poprostu płacze, jestem masochistką chyba, ale tam przynajmniej starają się łapac i karać tych ludzi... a u nas, kto by się przejmował. Przecież to "tylko" zwierze...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,29,51844634,51844634,Ludzie_to_mordercy.html


Temat: Krwawe walki z udziałem psów ze schronisk
Wstydze sie byc czlowiekiem! Dlaczego nie ma takiego prawa w Polsce jakie mozemy ogladac na Animal Planet ( Policja dla zwierzat w Miami, NY etc)???? Powinna ta baba i kazdy zlapany na takich procederach dostac kare w postaci robot karnych! Nie siedzenie we wiezienu przed telewizorem ale do roboty w kamieniolomach itd! Cholera mnie bierze jak slysze ze nie ma ludzi do tego czy tamtego! A gdzie te tysiace wiezniow????????
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,760,59542258,59542258,Krwawe_walki_z_udzialem_psow_ze_schronisk.html


Temat: najgłupsza rzecz która mnie wzruszyła do łez
smutne historie o zwierzetach - wyje jak opętana. niewazne czy to autentyczne (tych z reguły nie czytam bo bym sie nie pozbierała), fikcja literacka czy watek na forum - nie moge sie uspokoic. dlatego staram sie unikac takich historii, przestalam tez ogladac program na animal planet ktory lubilam, " policja dla zwierzat" czy jakos tak, bo gdy ktoregos ze zwierzakow nie dalo sie uratowac to byl straszny dramat. zawsze ta tematyka byla mi bardzo bliska i bardzo silnie oddziaływała na mnie, ale po tym jak moja uwielbiana, przekochana i pełna zycia psinka odeszła z tego swiata z dnia na dzien i nadal nie znam przyczyny po prostu mi kompletnie odbiło. choc tak naprawde nie uwazam by to pasowalo do tego watku, na pewno nie uwazam tego za...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,384,75496962,75496962,najglupsza_rzecz_ktora_mnie_wzruszyla_do_lez.html